PostWysłany: Pon 0:36, 03 Mar 2008    Temat postu:

2:4 - Szłapa, 38 minuta
2:5 - Madarasz, 38 minuta
2:6 - Toth, 39 minuta

Polska: Nawrat (Brzenk) - Kusia, Szłapa, Słonina, Kasprzyk - Korczyński, Jarzmik, Sobalczyk, Krawczyk - Widzicki, Wolański.

Macedonia pokonała Anglię 4:1 (1:0) w pierwszym meczu ostatniego dnia turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Świata w futsalu rozgrywanego w węgierskim Gyongyos.

6:2 - Krawczyk, 39 minuta

Polska: Ulfik, Nawrat - Kusia, Szłapa, Wolański, Słonina, Krawczyk, Sobalczyk, Widzicki, Kasprzyk, Jarzmik, Korczyński. Selekcjoner Leszek Latacz.

W pierwszym dzisiejszym meczu Węgry rozgromiły Anglię aż 15:0 (6:0). Gole strzelali Zsolt Gyuarcsanyi (pięć), Tamas Lodi (cztery), Janos Madarasz (dwie) oraz Zoltan Szabo, Pal Baranyai, Peter Nemeth i Gabor Nagy. Węgrzy znów mogli liczyć na swoich fantastycznych kibiców, którzy ostatnią minutę oklaskiwali grę swoich piłkarzy na stojąco.

10:2 - Sobalczyk, 39 minuta

W pierwszym meczu turnieju Węgry pokonały Macedonią 3:0. Gola w 11 minucie strzelił Zsolt Gyurcsanyi, a w 24 i 29 minucie Janos Madarasz. Stroną przeważającą byli gospodarze. Spotkanie obserwowało tysiąc węgierskich kibiców, którzy głośnym dopingiem wspierali swoich piłkarzy.